Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Klauzula informacyjna w związku z prowadzeniem korespondencji elektronicznej

Klauzula informacyjna

o przetwarzaniu danych osobowych

w związku z prowadzoną korespondencją elektroniczną

 

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem poczty elektronicznej lub poprzez kontakt telefoniczny, są przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zachodniopomorskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie, ul. Wł. Broniewskiego 9, 71 - 460 Szczecin.

Administrator przetwarza podane przez Państwa dane osobowe w ściśle określonym, minimalnym zakresie niezbędnym do osiągnięcia celu wynikającego z prowadzonej z Państwem korespondencji;

W szczególności przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych może odbywać się w celu realizacji przez Administratora prawnie uzasadnionego obowiązku, wynikającego  z przepisów prawa oświatowego.

Administrator może przekazać/powierzyć Państwa dane innym podmiotom jeżeli wynika to z obowiązujących przepisów prawa oraz w zakresie wynikającym z prowadzonej korespondencji elektronicznej - po wyrażeniu przez Państwa zgody.

W przypadku przetwarzania przez Centrum danych osobowych w oparciu o wyrażoną przez Panią/Pana zgodę, administrator będzie przechowywał Pani /Pana dane do momentu wycofania zgody.

Informujemy ponadto, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Z powyższych uprawnień można skorzystać w siedzibie Administratora lub poprzez korespondencję pocztową przesłaną na adres Administratora  lub drogą elektroniczną na adres: iod@zckziu.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daniel Ingielewicz 12-10-2019 22:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Inspektor Ochrony Danych 12-10-2019
Ostatnia aktualizacja: Daniel Ingielewicz 12-10-2019 22:46